Obal iPhone 8 Plus udrží vašeho miláčka v bezpečí. Proč se vyplatí používat pouzdra na mobil a jaké zvolit doplňky?

Obal iPhone 8 Plus udrží vašeho miláčka v bezpečí. Proč se vyplatí používat pouzdra na mobil a jaké zvolit doplňky?

Tradiční pouzdra na mobil, jako je například kryt na Samsung, by neměla chybět ve výbavě žádného majitele chytrého telefonu. Disponují totiž užitečnými funkcemi, které mohou být zásadní při jeho ochraně a používání. Pokud jste tomuto druhu krytu nikdy nepřišli na chuť a žádný jste nevlastnili, následující článek vám vysvětlí, proč si bez něj mnoho spotřebitelů už používání svého telefonu ani neumí představit.

Obal iPhone 8 Plus proti vnějšímu poškození

Tou nejdůležitější funkcí, kvůli které si majitelé chytrých telefonů pořizují obal, je pochopitelně vnější ochrana zařízení. Kryt na mobil dokáže odolat různě silným nárazům a zajistit tak elektronice bezpečí při nejrůznějších pádech či jiných karambolech. Na trhu najdete různá provedení těchto doplňků. Pro ty z vás, kteří upřednostňují minimalismus, postačí silikonový obal zadní části telefonu, který se dá jednoduše sundat. Ačkoliv poměrně bezpečně uchrání zadní část přístroje, nezvládne nijak ochránit displej a také nedisponuje žádnými kapsami. Jedná se tedy čistě o chránič na zadní část telefonu, kde se nachází fotoaparát, baterie a hardware.

Pokud se ale nebráníte propracovanějším pouzdrům, sáhněte při výběru po obalu, jenž zahrnuje nejen ochranu zadní, ale také přední části mobilu. Obě části pouzdra spojuje ohebný šev a uzavírají se ve většině případů pomocí magnetu.

Pouzdro na telefon místo peněženky

Důležitým benefitem obalu na iPhone nebo jiný chytrý telefon je možnost využít jej jako peněženku. Zpracování některých z nich je natolik důmyslné, že v sobě mají všito hned několik kapsiček, které mohou sloužit na uchování peněz, dokladů, platebních karet a dalších drobností. Díky tomu tak můžete dát sbohem své portmonce, protože budete mít vše na jednom místě, včetně telefonu. Provedení u jednotlivých typů pouzder se liší. Zatímco jedny disponují pouze jedinou velkou kapsou, jiná mají několik menších otvorů pro uložení různých druhů karet, další mohou mít například jednu větší a jednu či dvě malé úložné kapsičky.

Veselé motivy i luxusní design

Kromě toho, že pouzdra na smartphony mají ochrannou funkci a mohou sloužit pro úschovu dokladů, peněz a karet, jsou také stylovým doplňkem, který se hodí pro každou generaci. Mladí teenageři i senioři si najdou to své. Na trhu se dají sehnat obaly s dětskými motivy, například s obrázky různých pohádkových hrdinů, jež ocení vaše ratolesti, stejně jako luxusní designové kousky, které mají na sobě všelijaké více či méně výrazné zdobení. V současné době jsou například velmi oblíbená pouzdra s ozdobami ve formě imitace drahých kamenů. 

Také použitý materiál hraje důležitou roli při výběru obalu na telefon. Nejčastěji se můžete setkat s následujícími druhy:

  • plast,
  • kůže nebo koženka,
  • různé druhy textilií,
  • silikon,

Praktické doplňky k iphonu

Kromě obalu na mobil, který je nezbytnou součástí výbavy každého majitele iPhonu, existují také další doplňky, které vám při jeho užívání značně usnadní život. Zde je několik z nich, na které byste neměli, až si budete pořizovat nový telefon, zapomenout:

  • Skleněná fólie na displej – slouží pro ochranu přední části telefonu a je v dnešní době prakticky nutností. Když vám mobil spadne na zem, odnese to jen tato fólie a displej zůstane nešpokozen. Věřte, že tato pomůcka vám ušetří spoustu peněz za opravy.
  • Držák na zadní kryt – slouží pro lepší manipulaci s mobilem jednou rukou (například při focení).

Tak co, už jste přesvědčeni o tom, že obal na iPhone či jiný chytrý telefon, je něco, co by nemělo chybět ve vaší výbavě? Právě jste zjistili, že se jedná o nejspolehlivější ochranu proti poškození nárazem. Kromě toho jste se dočetli o praktičnosti tohoto doplňku, protože jej můžete používat klidně místo peněženky. A nakonec jste se také dozvěděli, jaké další pomůcky a vychytávky pro telefon jsou v dnešní době in.

A jaký kryt na mobil jste si oblíbili vy? Vlastníte propracované multifunkční pouzdro, nebo upřednostňujete spíše nenápadné silikonové obaly? Ať tak nebo tak, určitě nám napište své zkušenosti do komentářů, moc rádi si je přečteme!

Jiřina Holubová

Začněte psát a stiskněte Enter pro vyhledávání

Shopping Cart