Nechcete pod stromeček ponožky? Darujte partnerce erotické podprsenky. Dvě nebo hned tři

V těsném závěsu hned za ponožkami se mezi nejobávanějšími dárky umisťují trenýrky a slipy. Pokud nechcete zažít takovou vánoční apokalypsu i vy, přesvědčte Ježíška, aby vaší partnerce nadělil povedené erotické podprsenky. Níže naleznete recept, jak z vaší srdcové dámy opět vykřešete jiskru a udržíte kvalitní sexuální život mezi vašimi společnými prioritami. Uvidíte, jak roztaje, až se bude oblékat do prádélka jen a jen pro vás a “ponožkové” dary definitivně pustí z hlavy.

Máte-li sklon k fetišismu, vezměte do hry erotické podprsenky

Lákavé punčošky, které přechází do podvazků a ňadra zahalená do erotické podprsenky. K tomu vzrušením rozšířené panenky, jak se vaše partnerka snaží ovládat svoji touhu. Za takových okolností jí splníte lecjaké přání ochotně a rád, není-liž pravda? Problém poznáte, když začne ten doutnavý žár v jejím pohledu vyhasínat. Najednou se na vás nedívá dovádivá šelma, ale znuděná žena. Pamatujte si následující. Chcete-li mít v posteli bohyni, nesmíte ji utavit nekonečnou prací v domácnosti.

Partnerský vztah se vyplácí okořenit

Pokud vaše partnerka chodí do zaměstnání, doma se pak činí s vysavačem a vystává důlek před sporákem, logicky jí už nezbývá energie na sex. No a například během vánočního šílenství se to celé jen zhorší. Proto neváhejte angažovat úklidové firmy, ať za ni obstarají generální údržbu bytu. Partnerce naopak vytrhněte hadr z ruky a pozvěte ji do města na sklenku vína a na večeři. Bavte se u toho jako dřív, když jste ještě neměli žádné starosti. Uvidíte, že bude mít po návratu domů chuť vzpomenout na to, jak jste dováděli  “za mlada” Také bude nakloněna myšlence, asistovat vám při výběru erotické podprsenky nebo rovnou celého setu, v němž vás obšťastní příště. 

Oceňujete, že je vaše žena něžná? Podporujte jí v tom

Vřelá, srdečná a oddaná – to jsou vysněné dámské vlastnosti. Přesně takové ženušky se točily ve vypasovaných šatičkách a střevíčkách po kuchyni ještě v 50. letech, připravené obletovat svého mužíčka hned, jak se vrátí domů z práce. A právě taková paní se pro vás s ruměncem ve tváři obleče do nové erotické podprsenky, kterou jí nadělíte pod stromeček. Pak si vychutnáte ten pohled plaché laně, když se bude chtít ujistit, že se vám líbí a přijmete její nesmělou výzvu, abyste ji utopil v extázi. Máte doma takový poklad? Pak si ji neváhejte hýčkat, ať zůstane napořád tím vzácným něžným zjevením. Vždyť současnost plodí spíše mužatky s ostrými lokty, které lehko obstojí v nelítostném mužském světě. Má to ale háček a jestli nechcete, aby tyto drsňačky co nevidět oblékaly do erotické podprsenky vás, zůstaňte i nadále čestným mužem a braňte jako gentleman něžné pohlaví. 

Zkrátka nebojte se nosit vaši vyvolenou na rukou, ať nezapškne, protože pak vám jako povyražení zůstane už jen takzvaný bílý sex, který se provozuje s ledničkou. A ti co v důsledku toho přiberou, zleniví a otupí, pak fasují k vánocům slipy a ponožky. Takový dáreček vám určitě nevěnuje nažhavená kráska,. Tak jestli právě zkoušíte vánoční trenýrky, máte nejvyšší čas, abyste napravil svůj omyl. Vemte vaši ženu za ruku, sedněte si k počítači a spolu nakupte třeba červené erotické podprsenky. Klidně přihoďte i silonky a rukavičky, ať je nákupní  košík plný hříchu. Pak se zamyslete, které domácí činnosti se obratem delegují na úklidovky a kolikrát v týdnu vám místo vaření objednáte večeři, aby zbýval čas na dospělé hry v sexy prádle.

Jiřina Holubová

Začněte psát a stiskněte Enter pro vyhledávání

Shopping Cart