Diodovým laserem odstraníte chloupky natrvalo. Je to bezpečné, vysoce efektivní a téměř bezbolestné řešení!

Diodovým laserem odstraníte chloupky natrvalo. Je to bezpečné, vysoce efektivní a téměř bezbolestné řešení!

Pokaždé, když si holíte nohy nebo když upravujete své intimní partie, napadá vás otázka, jak odstranit chloupky natrvalo? Jak se jich zbavit jednou provždy a ušetřit si nepříjemnou proceduru, kterou obvykle absolvujete co čtrnáct dní a někdy dokonce každý týden? Podobnými úvahami si láme hlavu mnoho žen. A přitom celkem zbytečně. Hezky hladké nohy a dokonale upravený klín může mít každá. A neustále používat břitvu, depilační strojek nebo třeba vosk, není vůbec nutné. Stačí najít kliniku estetické medicíny, případně nějaký salon krásy a podstoupit epilaci kvalitním lékařským laserem. Takovým, který si s vaším ochlupením definitivně poradí.

Chcete zjistit, jak takový laserový přístroj pracuje? Zajímá vás, zda je výsledný efekt skutečně trvalý? A přemýšlíte, jestli existují ještě jiná řešení? Tak hezky popořadě!

Když chcete odstranit chloupky natrvalo

V moderním světě asi nepotkáte mnoho žen, které by důsledně nepečovaly o svůj zevnějšek. Téměř každá se chce líbit a to nejen ve chvílích, kdy je oblečená, ale také tehdy, když všechny svršky odloží. A výrazné chloupky na nohou, neupravený klín nebo třeba zarostlé podpaží, to jsou věci, které s představou o něžné ženské kráse asi nejdou dvakrát dohromady. S tím budete zřejmě souhlasit. Faktem sice je, že existují dámy, které to vidí docela jinak, ale těch určitě mnoho nepotkáte. V naprosté většině případů se ženy snaží chloupků zbavit. Je nicméně poněkud zarážející, jak vysoké procento z nich k tomu používá zastaralé, málo efektivní a navíc i poměrně bolestivé metody. A přitom je to zcela zbytečné. Existuje totiž řešení, které lze téměř bez nadsázky označit za definitivní. Zkrátka takové, které vám pomůže odstranit chloupky natrvalo.

Chcete se o něm konečně dozvědět víc? Zajímají vás detaily? Tak už vás nebudeme napínat!

Seznamte se s diodovým laserem!

Jak už jsme řekli, líbit se chce každá žena a je to zcela přirozené. Zdaleka ne každá to má však v tomto ohledu snadné. Pokud vám chloupky na nohou nebo i na jiných částech těla rostou nejen v hojném množství, ale i podstatně rychleji než je vám milé, jistě alespoň čas od času uvažujete nad nějakým radikálním řešením. Zkrátka nad něčím, co by vám umožnilo mít tělo hladké přesně podle vašich představ a to aniž by bylo nutné brát několikrát do měsíce do rukou břitvu nebo strojek. Naštěstí pro vás je tu estetická medicína, která má k dispozici moderní laserové přístroje. A to hned v několika variantách.

Laser, který by vás měl s ohledem na svou mimořádnou efektivitu zajímat asi nejvíce, se nazývá diodový. Pracuje na principu kombinace radiofrekvenčního vlnění s laserovou diodou, což zajišťuje dokonalou eliminaci všech, dokonce i těch nejjemnějších chloupků. Bolestivost je minimální. A výsledný efekt? Ten je možné bez nadsázky označit za bezchybný. A nejen to. Díky tomu, že při zákroku dochází ke zničení kořínků i cibulek, z nichž chloupky rostou, jde navíc i o efekt v podstatě trvalý.

Nejlepší řešení

Ženy, a někdy nejen ony, se svého ochlupení zbavovaly odedávna. Obzvláště dlouhé jsou dějiny úprav intimních partií. Používané metody byly ale většinou nedokonalé a téměř vždy bolestivé. To je však minulost. Doba naštěstí pokročila a tak můžete být bez obav. Jsou tu moderní spolehlivé přístroje. Nejnovější odborné studie prokázaly, že nejlepším ze všech aktuálně dostupných řešení, ze kterých můžete při eliminaci svého ochlupení vybírat, je diodový laser. Pracuje výrazně lépe než jiné typy podobných přístrojů, na které lze na cestě za dokonale hladkým tělem ještě také celkem běžně narazit. Jde především o tyto dva typy:

  • Intenzivní pulzní světlo – neboli IPL je nedokonalé. Zákrok je nutné mnohokrát opakovat a chloupky se po relativně krátké době stejně znovu objeví
  • Alexandritový laser – je sice docela účinný, ale většina lidí, kteří se jím nechali ošetřit, si stěžovala jak na bolest, tak na to, že chloupky začaly růst o dost dříve, než předpokládali

Nadsázka nebo skutečnost?

Uvažujete nad tím, do jaké míry je tvrzení týkající se vysoké efektivity diodových laserů pravdivé? Přemýšlíte, zda nejde pouze o nadsázku či rovnou o marketingový trik? Zbytečně. Že vám tento moderní přístroj zcela bezchybně pomůže od chloupků, je zkrátka holý fakt, který vám jistě ochotně potvrdí naprostá většina žen, které se jím nechaly ošetřit. A co „trvanlivost“ tohoto řešení? Zde je nutné uznat, že se chloupky začnou přece jen po čase zase objevovat. Zpravidla však až po roce či dvou od absolvování celé procedury, což je bezesporu skvělý výsledek.

Nebo si to nemyslíte? Je snad lepší holit si nohy třikrát do měsíce?

Jiřina Holubová

Začněte psát a stiskněte Enter pro vyhledávání

Shopping Cart