Injekční lipolýza vyřeší problematické partie u štíhlých lidí

Injekční lipolýza vyřeší problematické partie u štíhlých lidí

Kromě tradiční liposukce existuje šetrnější metoda, která je určená k modelaci těla v místech, kde se nedaří ovlivnit tukové polštářky cvičením ani dietou. Injekční lipolýza je také velmi účinná v léčbě pomerančové kůže neboli celulitidy. Prostudujte, zda-li může pomoci i vám, jaké jsou její největší přednosti a jak si vypočítejte konečnou cenu zákroku.

Kdo je kandidát/ka na injekční lipolýzu

Injekční lipolýza není vhodná pro obézní jedince. Těm nezbývá nic jiného, než přirozený váhový úbytek podložený stravou a pohybem; ten mohou kombinovat s klasickou tumescentní liposukcí a případnou redukcí uvolněné kůže. Injekční lipolýza se naproti tomu  uplatní všude tam, kde štíhlý a někdy i hubený člověk marně bojuje s nějakou problematickou oblastí, kam si jeho tělo ukládá tuk. Typickým příkladem mohou být podbradky, které se díky injekční lipolýze krásně vstřebají. 

Princip, na němž injekční lipolýza funguje

Lékař vám do zvolené části těla vpíchne tekutinu ze směsi přírodních látek. Některé rozpouští a odbourávají tuk. Další zpevňují tkáň a vypínají kůži. “Tukožroutské” roztoky přitom vyrábí řada firem. Mezi špičkové preparáty se řadí třeba BCN/CAREGEN Lypolic s tou nejvyšší certifikací. V něm se o narušení tuku postará Fosfatidylcholin. Poté převezme štafetu L-karnitin, který uvolněný tuk přemístí do mitochondrií, které ho spálí. Deoxycholová kyselina je zodpovědná za odbourání vyprázdněné tukové tkáně a organický křemík zlepší elasticitu kůže a celkově tkáň v místě aplikace omladí. Kromě toho se Injekční lipolýza řadí mezi desetiletími prověřené a zdokonalené zákroky, kde prakticky nedochází k nežádoucím reakcím.

Hlavní výhody injekční lipolýzy ve srovnání s operací

  1. První předností je skutečnost, že se ošetření obejde bez uspání klienta. Za pár minut je směs látek na místě a vy odcházíte domů. Dalších několik dní zůstane ošetřené místo citlivější, což spraví klidový režim, aniž byste si museli brát volno z práce.
  2. Miniaturní ranky se po vpichu jehly za 2-3 dny beze zbytku zahojí. Oproti tumescentní liposukci nezůstávají po injekční lipolýze žádné jizvy.
  3. Na rozdíl od invazivního odsátí tuku se nemusíte bát možných komplikací. Roztok působí rovnoměrně a nedochází ke vzniku prohlubní a nerovností. 

Jak se dá injekční lipolýza podpořit

Zhruba měsíc trvající proces, kdy se ve zvolené lokalitě postupně snižuje množství tuku, dokážete ovlivnit vlastní disciplínou. Pijte větší množství čisté vody, z níž se obnovují tkáně a která pomáhá vyloučit z těla odpadní látky. Perfektní bude užívání superpotravin. Tím tělu dodáte veškeré stavební látky, minerály, enzymy a vitamíny nezbytné pro regeneraci. Třeba kvalitní zelený ječmen a chlorella patří mezi osvědčené suplementy. Jejich vstřebatelnost se na rozdíl od syntetických doplňků stravy pohybuje kolem neuvěřitelných 80 %. Odbourávání špíčků samozřejmě prospěje i odlehčená strava.

Jak si spočítáte cenu injekční lipolýzy

Co se finanční náročnosti na injekční lipolýzu týče, většinou jsou nutná tři opakování. Při zachování stabilní tělesné váhy je ale výsledek trvalý. Zákrok se účtuje podle spotřebovaných mililitrů roztoku s tím, že na zatvrzelý podbradek spotřebujete v průměru 4 jednotky. Do sádlíčka na zádech, které se vrásní kolem zapínání od podprsenky, se většinou napichuje jednou takové množství.

Teď už víte, jak zamávat otravnému tukovému polštáři, ať je, kde je. Přestože se každý rok najde pár dam, kterým injekční lipolýza údajně nezabrala, jedná se podle veškerých studií o téměř 100% účinnou metodu. Pokud budete mít štěstí, možná vám ji na některém nově vzniklém pracovišti nabídnou za akční cenu.

Jiřina Holubová

Začněte psát a stiskněte Enter pro vyhledávání

Shopping Cart